SALONUMUZ

��������������� ����������� �����
����� �� ������

HAKKIMIZDA

Mavi Gym Spor Salonu Konyaaltın'da 1200 m2 alana kurulmuştur. Ağustos 2013 yılından beri faaliyette olan spor salonumuz, üç katlı olup, Atatürk Bulvarının en işlek caddesi üzerinde bulunmaktadır.

Merkezimizde bay - bayan soyunma odaları, bay - bayan duşlar, elektronik kilit sistemi, kişiye özel dolaplar, stüdyo, masaj koltuğu, Vücut ölçüm cihazı, masa tenisi, Playstation, serbest çalışabileceğiniz kum torbası, spordan sonra her türlü içeceği temin edebileceğiniz kafe, dinlenme alanı yer almaktadır.

Mavi Gym spor salonun da alanında uzman hocalar eşliğinde son sistem kardio ekipmanları ve ergonomik olarak tasarlanmış üst düzey fitness makineleriyle hijyenik ortamda hizmet vermekteyiz. 

VİZYONUMUZ

Mavi Gym en önemli farkı kişiye özel hizmet vermesidir. Alınan ölçümler dahilinde sizin için özel Hazırlanmış antrenman programı sayesinde merkezimizde her dakikayı dolu dolu geçirirken hoş sohbetler  yapıp keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyoruz.

Sporun getirdiği sağlık, estetik ve fit olmak dışında takım ruhu, doğru iletişim kaliteli vakit geçirmek gibi pek çok imkanı misafirlerimize sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

Bireylerin sporu yaşam biçimi haline  getirmelerini sağlamak, aynı zamanda spor yapmayı çağdaş yaşamın bir gereği olarak algılayan mutlu, kendine güvenen bireyler yetiştirmek, hedeflerine ulaşmak üzere alanında uzmanlaşmış eğitmenlerin denetimindedir.

Battlefield 4 Beta
���������� wordpress ����
Scroll to Top